Här bor vi

Logi under AXA Floorball Cup 2017 , komihåg att ni måste betala en deposition vid incheckningen till  skolan
ni bor på 1000 SEK den återfås när man städat sitt rum den 28/5. Ni kan stanna i era logier till max 17.00 den 28/5.



Britsarvsskolan 
Hellbergsväg 11, 791 36 Falun
Vendelsö IK Dam
Ingarö IF HJ18
FBC Aspen HJ18
Borås IBF/Rydboholms SK HJ18
Bele Barkarby IF P02
Frölunda IBK P02
Ankarsviks BK P02
IBK Sundsvall U Nord P03
Telge SIBK P03
Ankarsviks BK P03
Jakobsberg IBF P04
Bele Barkarby IF P04
Telge SIBK F01
Lamadjurets AIBC F04
Gruvrisskolan 
Tingsvägen 35, 791 56 Falun
Kumla IBK Dam
WSK Lindesberg HJ18
Rotebro IS HJ18
Västerås IBS HJ18
Lindås Waves HJ18
Telge SIBK HJ18
Nyborg IL (Nor) P00
Västerås IBS P00
Pixbo Wallenstam IBF P00
Telge SIBK P02
Örebro SK P03
Nyborg IL (Nor) P03
Lillån IBK P04
Sportlife Kungälv IBK/Ale DJ
Nyborg IL/Jemtland F00
Sirius IBK F01
KFUM Kumla F01
WSK Lindesberg F02
Råsunda IS F02
Hagströmska Gymnasiet 
Gruvgatan 2, 791 62, Falun
Lockerud Mariestad Herr
Nykvarns IF Dam
Karlstad IBF HJ18
IK Sirius IBK P00
Öjebyns IBF P01
Örebro SK U P01
Åkersberga IBF P01
Farsta IBK P02
Strängnäs IBK P02
Tungelsta IF P02
Farsta IBK P03
Ingarö IF P04
AIK P05
Bele Barkarby DJ B DJ
Bele Barkarby IF F01
Bohemians (CZ) F 02/F04
Kristinegymnasiet 
Bergmästaregatan 32. 79171 FALUN
4 player team (CZ)  4 lag
IBF Pressburg (SL)  HJ18
Västerhaninge IBK 1 P04
Västerhaninge IBK 2 P04
Västerhaninge IBK P06
Västerhaninge IBK  P07
Västerhaninge IBK F04
Lugnetgymnasiet 
Lugnetvägen 3  791 31 Falun
Floorball Chodov (CZ)
Ledbergs IF HJ18
Bohemians (CZ) P 00
Ingarö IF P01
Västerås IB  P01
Ledbergs IF P02
Vendelsö IK DJ
Sköndals IK F00
NTI-Gymnasiet
Åsgatan 15, 791 71 Falun
Håsta IBK HJ 18
IBF Örebro HJ18
Tillberga IK/PerOls P 01
Bollnäs Hertzö IBF P02
Rosersbergs IK P02
Fagerås BK F00
Värmdö IF F01
Värmdö IF F02
Söderbaumska skolan
Seminariegatan 3, 791 36 Falun
Floorball Chodov
Farsta IBK Herr
Farsta IBK Lag 1 HJ18
IBK Sundsvall U HJ 18
Sigtuna IF P 00
IBK Sundsvall U P00
Ingarö IF P02
Töjnan IBK P04
Töjnan IBK P06
Värmdö IF P06/P07
Vallentuna/Järfälla  F03
Vallentuna/Åkersberga  F03
Värmdö IF F04
Västra Skolan 
Hyttgatan 27, 791 60 Falun
Surahammar Herr
Torshälla IBK HJ18
Onyx IBS HJ18
Nykvarns IF P00
Rotebro IS IBK P00
Rotebro IS IBK P01
Åby IBK Svart P01
Åby IBK Vit P01
Nykvarns IF P01
Nykvarns IF P03
Nykvarns IF Vit P04
Nykvarns IF Svart P04
Rotebro IS IBK Lag 1 & 2 P05
Djurgården Innebandy DJ
IBF Dalen F01
Rotebro IS IBK F01
Hagunda IF F03
Östra skolan 
Magasinsgatan 11, 791 72 Falun
4 player team (CZ)  11 lag